Po Út St Čt So Ne
23242526272829
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
Následující akce
V tuto chvíli nejsou vypsány žádné následující akce.
Přihlášení
e-mail
heslo

Nová registrace
Naši partneři
odvaz ostravské improvizační divadlo

jmenovánky
Podporujeme
zdravotní klaun
Facebook

Náš tým:

Seznamte se s lektory ImproAcademy a ImproLingua.

Vladislav Kos

Mgr. Vladislav Kos

Vystudoval střední strojírenskou školu, obchodní akademii a na univerzitě Palackého obor psychologie. Působí jako lektor a pracovní psycholog. Jako psycholog aplikuje moderní psychologické metody při realizaci assessment a development centre a také v rámci rozvojových teambuildingů. V pozici lektora se specializuje na tréninky soft skills v oblasti manažerských kompetencí – systém náboru pracovníků, práce s týmem, vedení, motivace a hodnocení, komunikace a prezentace, kreativní komunikace. Rozvíjí a aplikuje improvizační techniky a předává dovednosti v rámci Improvizační školy Improacademy. Baterie dobíjí díky práci zdravotního klauna a improvizačního divadla, které praktikuje už 13 let.

Jana Vozáriková

Mgr. Jana Vozáriková

Vystudovala obor dramatická výchova a působí jako pedagog a lektor v oblasti dramatické výchovy a Improvizace. Aktivně pracuje s mládeží i dospělými spolupracuje na metodice práce v oblasti improvizace. 12 let je jedním z vedoucích improvizačního divadla ODVAZ a 3 roky působí také jako lektor ve společnosti Improacademy, kde se zabývá rozvojem kreativity, prostřednictvím improvizačních technik. V neposlední řadě působí 7 let, jako působí jako zdravotní klaun.

Jakub Krejčí

Ing. Jakub Krejčí

Vystudoval Vysokou školu báňskou, obor Aplikovaná informatika na Ekonomické fakultě. Od roku 2010 se aktivně věnuje improvizačnímu divadlu. Pracuje jako moderátor na rádiu Čas, dramaturg televizí RELAX a REBEL a také již několik let jako lektor improvizačního divadla v ImproAcademy. Jako vedlejší činnost se také věnuje moderování společenských akcí všeho druhu a také píše scénáře a režíruje reklamní spoty pro malé a středně velké firmy.

Michal Urban

Mgr. Michal Urban

Absolvent oboru “Učitelství pro SŠ v oborech Anglický jazyk a geografie” na OU. Působí jako učitel na střední škole prof. Zdeňka Matějčka v Ostravě-Porubě. Dlouholetá praxe výuky angličtiny také v soukromé sféře. Zkušenosti s tlumočením a překladatelstvím napříč různými obory - od farmacie, přes strojírenství, sportovní náčiní, gastronomie až po právnické texty. Má štěstí, že jeho práce je zároveň jeho koníčkem. Otec dvou dětí. Vášnivý cyklista a hráč na baskytaru.

Zuzana Vodičková

Mgr. Zuzana Vodičková

Zkušená učitelka v MŠ Velká Bytřice, nadšená vedoucí kroužku dramatické výchovy "Rybky" pro děti ve věku 4-10 let, přísná lektorka Improacademie v Olomouci, nekompromisní trenérka improvizační skupiny Olivy, nejletitější členka improvizačního divadla ODVAZ, střeštěná klaunka Olina Klaunová z KLAUNFAMILY a v neposlední řadě svou práci milující zdravotní klaunka.

Lenka Čadková

Mgr. Lenka Čadková

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu univerzity Palackého v Olomouci, obor speciální pedagogika se specializací na tyflopedii a psychopedii s učitelstvím angličtiny pro 2.st. ZŠ a speciálních ZŠ... Uf, 2 řádky na studium, které mě nakonec nedostalo:-). Dělám v logistice a prodeji, ale výuka angličtiny je mým aktivním koníčkem. Pobyla jsem chvilku v UK a delší chvilku v USA, ale ani tam mě to nedostalo, neb FF (family and friends) je nejvíc! Máme doma 2 cácorky a když neběhám kolem nich, tak běhám nebo jinak mučím své tělo sama. A když je všeho už moc, tak ráda uteču na chvíli někam do světa!

Dáša Pjačková

Dáša Pjačková

Vystudovala jsem FFOU obor JČ-D pro 2. st ZŠ, následně JA pro SŠ, nějakou dobu jsem pracovala v UK. Konec se zkratkami:) Učím angličtinu na Biskupském gymnáziu a přesto je výuka angličtiny mým koníčkem a učím i mimo tuto školu. Ráda se učím a poznávám nové, protože si myslím, že valící se balvan neobroste mechem. Užívám si cestování.

Šárka Hermanová

Šárka Hermanová

Vystudovala několik škol (Čeština-Filologie, Pedagogické minimum, Andragogika v profilaci na personální management), ale nejvíce se učí a inspiruje od lidí kolem sebe. Cizí jazyky jsou jejím celoživotním koníčkem, snaží se zdokonalovat v angličtině i francouzštině. Profesně se pohybuje v oblasti vedení projektů a řízení lidských zdrojů, nejvíce se zaměřuje na vzdělávání a rozvoj dospělých. Ráda se učí novému a se svou rodinou stále něco aktivně podniká.

© Jakub Krejčí 2016 - www.improacademy.cz - www.ostruziny.eu - www.odvaz.eu -